Muut toimihenkilöt vuonna 2020

Talouden-
hoitaja
Anna-Liisa Uusitalo
040 8314374
liisa.uusitalo@laskenta.com

Jäsenasiat, tiedotus ja opintosihteeri
Riitta Välimäki
0400 408372
riitta.valimaki@kolumbus.fi
Matkavastaava
Loma-kylpylä-risteily ja kerhomatkat
Marjatta Hakonen
040 8362069
marjatta@palsta.net

Oven sulkijat
Seppo Kurki
044 5032164
se.kurki@gmail.com
Keittiöhenkilökunta
Marja Kumpulainen
040 7018743
Birgit Korpela
040 7702918
birgit.korpela@hotmail.fi
Sirkka Klint
050 3747938
stk@welho.com
Ulla Hyttinen
050 3685888
ulla.hyttinen@elisanet.fi
Marjatta Hakonen
040 8362069
marjatta@palsta.net

Huvitoimikunta
Armi Sundström
044 0520 929
armi.sundstrom@luukku.com
Riitta Välimäki
0400 408 372
riitta.valimaki@kolumbus.fi
Pirkko Lintuluoto
041 5075431
pirkko.lintuluoto@gmail.com
Ritva Lamminen
040 7512 527
ritva.junell@gmail.com
Lippujen ja arpojen myyjät
Tapio Häikiö
050 3470399
tapio.haikio@dnainternet.net
Erkki Jokela
050 0939929
erkki.jokela2@luukku.com
Leo Lintuluoto
041 5075430
leo.lintuluoto@gmail.com